-+ (Пока оценок нет)
Завантаження...

Заміна сажевого фільтра та каталізатора

Саджовий фільтр стоїть у сучасних дизельних двигунах і служить для очищення вихлопних газів від сажі, що утворюється при згорянні дизельного палива.

Саджовий фільтр затримує тверді частинки сажі, за рахунок чого знижується шкідливий викид в атмосферу. Фільтр складається з металевого корпусу та матриці, виготовленої з кераміки. Вихлопні гази проходять через стінки фільтра і сажа осідає в порах керамічних стінок.

Каталізатор виконує ту саму функцію на автомобілях із бензиновим двигуном.

Згодом фільтр засмічується, його потрібно очистити або замінити. Датчик, встановлений у фільтрі, є сигналом засмічення. Швидше за все, загориться такий значок на панелі приладів авто. Час процедури також залежить від пристрою конкретного автомобіля і становить приблизно 60-120 хв.

Заміна паливного фільтра

Паливний фільтр використовується для очищення рідкого палива різних домішок; він знаходиться в системі живлення двигуна. Для грубої очистки використовують сітчасті, пластинчасто-щілинні, стрічково-щілинні паливні фільтри, які затримують великі механічні частинки. У паливному фільтрі тонкого очищення фільтруючі елементи виконані з пористих матеріалів, таких як фетр, повсть, папір.

Заміну паливного фільтра рекомендується проводити через кожні 30 000 – 50 000 км. пробігу (залежно від типу двигуна).

Заміна паливного фільтра займає приблизно 20-120 хв.

Заміна салонного фільтра

Існує два види салонних фільтрів: вугільні та протипилові. Пиловий фільтр може окрім пилу вловлювати частки сажі, гуми, важкі леткі сполуки, пилок рослин. Якщо волокно пройшло хлорну обробку, фільтр може протистояти навіть деяких видів бактерій. Синтетичне волокно за рахунок електростатичної напруги притягує дрібні частинки. У вугільних фільтрах фільтруючий елемент складається з шарів формованого вугілля та волокна. Вугілля – відмінний абсорбент, тому фільтр затримує не лише дрібні, а й дуже дрібні (до 1 мкм) частинки. Він фільтрує оксид азоту, сірку, речовини бензольної, фенольної груп.

Якщо в авто при включенні кондиціонера з’явився неприємний запах, стали запітніти вікна – настав час міняти фільтр салону. Також рекомендують проводити заміну салонного фільтра кожні 10 000-15 000 км пробігу. Заміна салонного фільтра займає від 15 хв.

Заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр очищає повітря, що надходить у двигун, від пилу, абразивних частинок та інших шкідливих домішок. Це продовжує термін служби двигуна. Повітряний фільтр сприяє зменшенню шуму, знижує ризик потрапляння води у двигун та підвищує рівномірність повітряного потоку. Найпоширеніші – панельний та кільцевий повітряні фільтри. Є також складні конструкції, що здійснюють багатоступінчасту фільтрацію та автоматичне чищення фільтруючого елемента продуванням стисненим повітрям.

Повітряний фільтр рекомендується змінювати кожні 10000 тис. км., якщо вміст пилу в повітрі середній. Найкраще проводити огляд повітряного фільтра і змінювати його в міру необхідності. Заміна повітряного фільтра займає від 10 до 20 хв.

Заміна масляного фільтра у двигуні

Олійний фільтр призначений для видалення забруднень з олії. Олія у працюючому двигуні забруднюється безперервно. Інтенсивність процесу забруднення залежить від конструкції двигуна, режиму експлуатації, якості палива.

Забруднене сажею і пилом масло піддає працюючий двигун величезним навантаженням, оскільки замість змащування виконує роль наждакового паперу. Це призводить до зношування двигуна. Масляний фільтр створений, щоб цього не відбувалося. Тому своєчасна заміна масляного фільтра збільшує термін служби двигуна в кілька разів.

Заміна масляного фільтра проводиться разом із процедурою заміни масла. Рекомендовано проводити заміну олії та масляного фільтра кожні 10 000 – 15 000 км. Заміна масляного фільтра займає приблизно 30 хв. (З заміною масла)

Заміна масляного фільтра в АКПП

Рекомендовано проводити кожні 50 000 км.

Ми забезпечимо швидку та якісну заміну всіх фільтрів Вашого автомобіля. Ваше авто буде служити Вам довго та безвідмовно!

Заміна фільтрів автомобіля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *